piątek, 31 lipca 2015

Anna Tymko - "Plan Be"

Tytuł: Plan Be
Autor: Anna Tymko
Stron: 256
Gatunek: obyczaj, romans, komedia, literatura kobieca. literatura polska
Wydawnictwo: Amber
ISBN 978-83-241-5504-0

Coś innego niż moje standardowe zainteresowania, więc pomyślałam" Czemu nie?" Lekkie książki w moim repertuarze to rzadkość, więc właśnie teraz przyszedł czas na coś takiego. 

Każdy z nas wie, że zazdrość to normalne uczucie. Jednak między tą zdrową, a chorą jest bardzo cienka linia, którą można bez problemu przekroczyć, a w tedy nie trudno o tragedię czy porządne problemy.

W książce "Plan Be"mamy czworo bohaterów. Agatę - rozwódkę, którą poznajemy w dniu czterdziestych urodzin. Jej przyjaciółkę Hankę, która na wszystkie możliwe sposoby próbuje uchronić ją przed nieodpowiednim facetem. Krzysztofa - znanego architekta, bawidamka i przystojnego faceta, który jednak ma problemy z wiernością oraz jego żonę Anitę dziennikarkę, która karierę poświęciła dla małżeństwa. Losy Krzyśka i Agaty splatają się podczas stłuczki. Do czego ich to doprowadzi? Do romansu, który okaże się dramatycznym w skutkach dla nich obojga chociaż dla każdego w innym znaczeniu.

"Plan Be" to lekka choć momentami dramatyczna historia okraszona humorem, ironią i sarkazmem Kobieca powieść, która przypadnie do gustu niejednej kobiecie, powieść w której nie jedna kobieta odnajdzie siebie. Osobiście była dla mnie jednak zbyt lekka i nie umiałam się na niej skupić. Mimo to polecam kobietom, które są miłośniczkami tego typu lektur, bo na pewno się nie zawiodą!

<Ocena: 6/10>

Za udostępnienie egzemplarza do przeczytania i zrecenzowania serdecznie dziękuję wydawnictwu Amber

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz