piątek, 22 listopada 2019

Konkurs - "Międzyczasowiec" Tomasz Mróz

Konkurs - "Międzyczasowiec" Tomasz Mróz


Kochani już od dziś do oddania w ramach konkursu wraz z wydawnictwem Videograf aż 2 egzemplarze książki "Międzyczasowiec" Tomasza Mroza. Jako patronatka tej pozycji gorąco zachęcam do brania udziału i zapisywaniu się do losowania. 

Zgłaszanie trwa od 22 do 29 listopada 2019 roku. 
Już 30 listopada ogłoszę 2 zwycięzców! 
Aby wziąć udział wrozdaniu wystarczy: 

 • Odpowiedzieć na pytanie:
Do jakiego miejsca i w jakim czasie chciał/-a byś się przenieść i dlaczego?

(napisać nick/imię, pod jakim obserwujesz bloga bądź imię i pierwszą literę nazwiska, pod jakim lubisz/obserwujesz mój fan page)
 
 Mile widziane również:

 • Podanie swojego adresu e-mail (aby ułatwić mi kontakt w razie wygranej)
 • Udostępnienie informację o konkursie

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga:    ŚWIAT MIĘDZY STRONAMI
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Videograf
3. Aby wziąć udział w konkursie należy jedynie odpowiedzieć na pytanie i być obserwatorem strony sponsora nagrody oraz autora powieści. Mile widziane udostępnianie posta konkursowego.
4. Konkurs trwa od 22 listopada 2019 roku do 29 listopada 2019 do godz. 23.59
5. Dwóch  zwycięzców zostanie wyłonionych drogą losowania 30 listopada 2019 roku.
6. Nagrodą są dwa egzemplarze książki "Międzyczasowiec" Tomasza Mroza.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem.
8. Rozdanie skierowane do osób zamieszkałych tylko i wyłącznie w Polsce.
9. Na kontakt mailowy od zwycięzcy czekam 7 dni. Po upływie tego czasu - nagroda przepada i ląduje w rękach kolejnej wylosowanej osoby. Jeśli potencjalny zwycięzca wcześniej zapoda swój adres mailowy - wtedy ja się z nim skontaktuję.
10. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z pózn. zm.)

5 komentarzy:

 1. Fajny konkurs :) Uwielbiam Mroza :)
  http://naprawdenienazarty.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja to zdecydowanie czasy przedchrześcijańskie wybieram. Niesamowicie działają na mą wyobraźnię wszelkie legendy, mity oraz co lepsze opowieści o czasach, gdy magią, mieczem a nierzadko i smokiem się walczyło, gdzie wejście wgłąb ciemnego lasu oznaczało naruszenie terytorium strzyg, mamunów, w jeziorach pluskały się utopce, nocami ciągnące za sobą smród zgnilizny wąpierze nastawały na podróżnych co na czas do karczmy czy innego zajazdu nie trafili i przyszło im noc pod rozgwieżdżonym niebem spędzić. Takie czasy, gdy szeptuchy i zielarki odprawiały gusła, co przed mocami nieczystymi chroniły, prastare bory domem rusałek, strzyg i upiorów od dawien były. Taki świat mi się marzy 😏
  email: sylwia.wolnica@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. OLA
  Chciałabym się przenieść do Francji za czasów Ludwika XVI. To były ekscytujące czasy. Chciałabym je przeżyć na własnej skórze.
  olamiczek@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Do jakiego czasu i miejsca chciałbyś przenieść się najbardziej?

  Na wstępie zaznaczam, że na świecie jest , było tyle ciekawych miejsc, wydarzeń, że bardzo ciężko wybrać tylko jedno.

  Gdyby nie to, że forma pytania nakazuje wybór jednego miejsca, zostałbym obieżyświatem i posiadał swój własny wehikuł czasu, przez całe życie zaczynają od powstania świata sukcesywnie odwiedzał każdą epokę, każde wydarzenie historyczne, miejsca które już nie istnieją, cywilizację oraz kultury, szczególnie wokół których krążą legendy do dnia dzisiejszego, są nie wyjaśnione .

  Wybieram więc następująco :

  Ze względu na swoje pasję historyczne wybrałbym mniej więcej lata 823-887, gdyż zródła historyczne niestety nie podają dokładnych danych, Dania.

  Wybrałbym ten okres, gdyż chciałbym mieć możliwość poznania jakże intrygujących czasów i poznania samego Ragnara Lothbroka duńskiego wojownika i kroła w IX wieku . Inspirowany serialem, który obecnie każdy chyba zna, produkcji HISTORY, i jako pasjonat mitologi skandynawskiej, chciałbym mieć możliwość bycia obserwatorem wszelkich podbojów jakie miały miejsce, czy to Angli czy Paryża. Samo obcowanie z tą kulturą która różnie jest przedstawiana w zależności od źródeł historycznych nie rozważając nad czynami czy były dobre czy złe. Jest to magiczny okres, który ma ogromny wpływ na rozwój Europy. Ogromna nie zliczona ilość, które są teoretycznie tylko założeniem hipotetycznym, i mógłbym je wymieniać godzinami ale najbardziej istotnym nurtującym mnie pytaniem jest, Czy przyjęcie wiary chrześcijańskiej było zarówno końcem epoki Wikingów, i sama śmierć Ragnara którą historycy przedstawiają w różny sposób. Obcowanie i biesiadowanie z kulturą skandynawską to jedno z moich marzeń. Jest to okres kiedy słowo i honor miały znaczenie i swą wagę, niestety tego w dzisiejszych czasach już nie ma .

  Grzegorz S.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem czy to dlatego, że w tym roku mija 25 rocznica śmierci Ryśka Riedla i na Targach Książki ma być jego syn, ale w tym momencie najchętniej cofnęłabym się o ok. 30 lat wstecz, by móc usłyszeć chociaż jeden koncert Dżemu z Ryśkiem na wokalu... Przy okazji, jakbym się już cofnęła w czasie, chciałabym usłyszeć również innych artystów, których lubię, a nie będzie mi dane, gdyż od dawna nie żyją.

  Izabela K.

  OdpowiedzUsuń