wtorek, 6 marca 2018

Alex Kava - Prequel i nowe wydania!

Kochani mało, który z fanów kryminałów nie zna, a przynajmniej nie kojarzy słynnej pisarki Alex Kavy. Miło mi Was poinformować, że jej książki doczekały się ponownego wydania od pierwszej części czyli pozycji pt. "Dotyk zła" Mało tego dołączy do nich coś jeszcze. Nie lada gratka czyli wstęp do przygód agentki Maggie O'Dell pt. "Przedsmak zła"
www.alex-kava.pl zaprasza do zakupu atrakcyjnych pakietów czyli książek z gadżetami takimi jak kubek z autografem i napisem "Czas na Kavę", zakładka do książki również z autografem lub pakiet dwóch książek i obu tych rzeczy razem!

Alex Kava

Fani Alex Kavy oraz jej charakterystycznej bohaterki czyli agentki Maggie O'Dell znają książki i ich kolejność. Jednak dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji się z nią spotkać chętnie służę pomocą:

0,5. Przedsmak zła
1. Dotyk zła
2. W ułamku sekundy
3. Łowca dusz
4. Granice szaleństwa
5. Zło konieczne
6. Zabójczy wirus.
7. Czarny piatek
8. Kolekcjoner
9. Śmiertelne napięcie
10. Płomienie śmierci
11. Ostateczny cel

Kava napisała też 2 pozycje w towarzystwie Erici Spindler oraz J.T Ellison pt. "Żywioły" oraz "Cienie nocy" gdzie O'Dell również się pojawia tak jak w 3 tomach wraz z Ryder'em Creed'em tj. "Mroczny trop" , "Ściśle tajne" oraz "Epidemia".

Kim  jest zatem Maggie O'Dell? To agentka FBI, która zajmuje się profilowaniem morderców. Przez długi czas pracowała jak to niektórzy by powiedzieli - "teoretycznie" czyli zza biurka. Mając do dyspozycji zdjęcia zrobione przez techników. Teraz postanawia ruszyć w teren i już pierwsza sprawa, która trafia w jej ręce robi wrażenie. Jednak O'Dell jest znakomita w tym co robi, a tworzenie portretów psychologicznych morderców to dla niej ogromne wyzwanie, któremu chce sprostać niemal perfekcyjnie. 

Zachęcam wrócić do przygód spod pióra Kavy lub się z nią zapoznać jeśli jeszcze nie mieliście okazji. Ja czytałam kilka wybiórczo i chcę to zmienić. Zróbcie to ze mną!

1 komentarz:

  1. Zestaw wygląda genialnie, a ja nie mogę doczekać się książki, mimo iż poprzednie dzieła Kavy pozostawiały - łagodnie mówiąc - wiele do życzenia ;)

    OdpowiedzUsuń