wtorek, 4 listopada 2014

Praca zbiorowa – „Rodzina naszych czasów”

A o to i druga już, a może dopiero książka Focusa, która wpadła w me ręce i została przeczytana. Wrażenia jak najbardziej pozytywne choć nie aż tak jak po pierwszej książce.
Tak jak poprzednia pozycja tak i ta jest krótka, ma kieszonkowy format, intrygującą tematykę oraz ciekawą okładkę. A wśród tego spora ilość ciekawostek. Nie każda z nich przypadła mi jednak do gustu. Kilka z omawianych tu aspektów rodziny to np. kto tak na prawdę wychowuje nasze dzieci ( i tu sama nie wiem czy się zgadzam z poglądami ukazanymi w książce), jaki wpływ na dzieci ma wychowanie, a jaki geny?  co z tym wszystkim maja wspólnego media? czy ryzykujemy czymś decydując się na adopcję? I temat, który zaintrygował mnie najbardziej „dzikie dzieci” – czyli wychowankowie zwierząt. Muszę go zgłębić jak tylko się da! Wszystko to plus inne tematy znajdziecie w tej publikacji. Napisane językiem prostym, łatwym i przejrzystym. Czyli zrozumianym dla każdego.
Książkę polecam amatorom ciekawostek, gdyż zaawansowanym miłośnikom nie da zbyt wielu wrażeń. Ja obiecuje sobie przeczytać wszystkie dostępne części – oczywiście w miarę moich skromnych możliwości.
<Ocena: 8/10>

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza